Bugun...Konaklı köyü gençlik kolları Örgütlenme yolunda..

Konaklı Köyü gençleri örgütlenmek ve Gençlik Kollarını kurmak için, Konaklı Köyü hizmet binasında 16 Ocak 2020 Perşembe günü Akşam saatlerinde

facebook-paylas
Güncelleme: 22-03-2020 15:58:47 Tarih: 17-01-2020 21:30

Konaklı köyü gençlik kolları Örgütlenme yolunda..

Konaklı köyü gençlik kolları Örgütlenme yolunda..

 

KONAKLI Köyü gençleri örgütlenmek ve Gençlik Kollarını kurmak için, Konaklı Köyü hizmet binasında 16 Ocak 2020 Perşembe günü Akşam saatlerinde toplantı gerçekleştirdi.

 

Yapılan toplantıya 25-30 civarında Genç katıldı. Yapılan istişare sonucundan Gençlik Kollarının kurulması kararlaştırıldı. Dernek yönetimi ile yapılan istişare de, Dernek Tüzüğünde Gençlik Kollarının Kurulması için bir Madde olmadığından Geçici Yönetim kurulu oluşturuldu. Bir bakıma Gençlik Kolları temsilcileri belirlendi. Dernek Gençlik Kolları Kurulması için Dernek Tüzüğünde değişiklik yapılması gerektiğinden, Ağustos/2020 tarihinde yapılacak Genel Kurul toplantısında gerekli olan Maddenin eklenmesine kadar, Geçici Yönetim kurulu çalışmalarına devam edecektir. Madde eklendikten sonra; Dernek Yönetim Kurulu ile birlikte Gençlik Kollarının resmen kurulması için çalışma yapılacaktır.

 

Gençlik kolları Temsilciliğine (Geçici Yönetim Kurulu’na) Seçilen kişiler:

1-Beytullah PAÇA (Hasan)

2-Murat KARA (Bayer-İmdat)

3-Hacı Osman YEMİR (Ülfet – Ahmet)

4-Davut KARA (Yusuf)

5-Muhsin KAZANCI (Bayram)

 

Konaklı Köyü Gençlik Kolları Temsilcisi (Geçici Yönetim kurulu Başkanı) Beytullah PAÇA, KONAKLI HABER Konaklı Köyü Temsilcisi Hacı Osman TEMUR'A yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

 

“İlk önce Şahsınızda, Biz Gençlere destek amacı ile yer veren KONAKLI HABER'E ve Tüm çalışanlarına Yönetim ine , Bütün bölge Temsilciliklerine teşekkür ediyorum. Her türlü desteklerini bizlerden esirgemeyeceğini ve yanımızda olacağını söyleyen KONAKLI HABER sahibi MUSTAFA DOĞAN Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de Konaklı Köyünde ikamet eden Genç arkadaşlarıma. Yapmış olduğumuz bu toplantıya katılarak, Bizleri ve Şahsımı bu göreve laik gördükleri için Temsilci Arkadaşlarım ve Şahsım adına çok teşekkür ediyorum.

Gümüşhane Şiran Konaklı Köyü Yardımlaşma Dayanışma Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği adı altında bir konaklı köyü gençlik kolları oluşturup köyümüzün genel anlamda bütün faaliyetlerinde söz sahibi olarak ön planda olmak için ve gerek sosyal gerek yardımlaşma gerek iyileştirme vs bütün konularda köyün gençleri olarak söz sahibi olmak ve faaliyet göstermek istiyoruz.Yeri gelince derneğin eksik kalan konularında bilgi alışverişi yaparak yeri gelince muhtarlığın ve hatta bağlı olduğumuz Yeşilbük belediyesinin eksik olduğu hususlarda bilgi alışverişi yaparak ve yardımlaşarak çok daha iyi bir şekilde adaletli bir biçimde kalkındırma programı yapıp belli misyonlar çerçevesinde koyduğumuz hedeflere ulaşmayı istiyoruz saygılarımla” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Bizlerde Gençlerimizi tebrik ediyor, çıkmış oldukları bu yolda başarılar ve muvaffakiyetler diliyoruz.
KONAKLI HABER
Yayın Ekibi

 

Haber Kaynağı:
Hacı Osman TEMUR

KONAKLI HABER
Konaklı Köyü Temsilcisi

 
Kaynak: Hacı Osman TEMUR

Editör: Hacı Osman TEMUR

Bu haber 966 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER DERNEK/ŞİRAN Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ

Konaklı Haberin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI