Bugun...Sezai DOĞAN'dan 29 Dev Proje

Milliyetçi Hareket Partisi Yeşilbük Belediye Başkan Adayı ; Sezai Doğan Belediye Başkanı seçildiği taktirde yapacak olduğu Projeleri KONAKLI HABER e açıkladı.

facebook-paylas
Güncelleme: 07-01-2019 21:55:44 Tarih: 07-01-2019 20:58

Sezai DOĞAN'dan 29 Dev Proje

Sezai DOĞAN'dan 29 Dev Proje.


YEŞİLBÜK Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Sezai DOĞAN'dan 29 Dev Proje


Milliyetçi Hareket Partisi Yeşilbük Belediye Başkan Adayı ; Sezai Doğan Belediye Başkanı seçildiği taktirde yapacak olduğu Projeleri KONAKLI HABER e açıkladı.
 

Yeşilbük ve Mahalleleri ile birlikte daha yaşanabilir hale getirmek. Beldemizin Yaşam kalitesini üst seviyelere çekmek için Sezai Doğan tarafından 29 Proje açıklandı

 

 

DAHA YAŞANILABİLİR BİR YEŞİLBÜK İÇİN GELİN BİRLİKTE YÖNETELİM

  ( Yeşilbük Belde Belediyesi Başkan Adayı Sezai DOĞAN )

          MEDENİYET VE HAYAT SU İLE BAŞLAR. 
 

1.   Beldemizde su sorununu çözeceğiz. Susuz mahalle bırakmayacağız. Her evden temiz içilebilir suyun musluklardan akmasını sağlayacağız.
 

2.   Yeşilbük belde uygulama otelini güzel beldemize kazandırarak belde turizmimize önemli bir katkı sağladığımız gibi belde gençlerimize de önemli bir istihdam olanağı sağlamış olacağız.
 

3.   Yeşilbük belde gençlik merkezi kurarak gençlerimizin sosyal faaliyetlerde bulunmalarını sağlayacak ve bu merkezde bilgisayar, kütüphane, vs. salonları hizmete açacağız.
 

4.    Her Çarşamba ‘’ HALK GÜNÜ ‘’ etkinliğimiz ile başkanımız ve halkımız belediyemizde buluşacak ve hemşerilerimizin sorunlarını dinleyecek. Çözüm önerilerini sunacak ve hemşerilerimiz ile beldemizi daha yaşanabilir hale getirebilmek için neler yapılabileceğini konuşacağız. Mahallelerimizden belde belediyemize ulaşım sorunu yaşayan ve halk gününde başkanı ile buluşmak için gelmek isterlerse yaşlılarımızı belediye araçlarımız ile ücretsiz taşıyacağız.  Yeşilbük beldemizi tanıtma misyonumuzu kardeş şehir projelerimiz ile hayata geçiriyoruz. Bir şehrimiz Avrupa bir şehrimiz Türkiye’de olmak üzere iki şehrimiz ile gönülleri birbirine bağlıyoruz.
 

5.   Yeşilbük beldemizde, mahallelerimizde parke taşsız Yol bırakmayacağız. Hemşerilerimiz modern anlayışla dizayn edilmiş bu yollarda ulaşımlarını sağlayacaklar.
 

6.   Yeşilbük belde belediyemize ait aylık haber bültenini çıkartacağız. Belediyemizin yapmış olduğu tüm hizmetleri Yeşilbük beldemizle alakalı tüm haberleri bu bültenimizde yayınlayacağız ve bu bültenimizi ücretsiz olarak tüm halkımıza ulaştıracağız.
 

7.   Yeşilbük belde belediyemiz de iki ayda bir Türkiye düzeyinde tanınmış ünlü bir gazeteciyi ünlü bir politikacıyı ünlü bir sanatçıyı ünlü bir yazarı Yeşilbüklü sakinlerimizle buluşturacağız. Yeşilbükümüzü bu şekilde Türkiye’ye açacağız Türkiye’ye tanıtacağız.
 

8.   Yeşilbük belde belediyesinde oluşturacağımız halk ürünleri köşesinde mahallelerimizde üretilen, hanım kardeşlerimizin üretmiş olduğu yöremize ait tüm ürünlerin satışını gerçekleştireceğiz ve Buradan elde edilen gelir ile gene Yeşilbükümüzde bakıma muhtaç kardeşlerimizin ihtiyaçlarını gidereceğiz.
 

9.  Turizim bakanlığıyla dirsek temas kuracağız turizm bakanlığının bölge kalkınma ofislerinden birini yeşilbük belde belediyemize kazandıracağız bu ofisle birlikte beldemizin turistik yerlerini tarihi yerlerini ören yerlerini Türkiye turizmine kazandıracağız ve sadece tarım ve hayvancılıkla anılan beldemizi Turizm konusunda da anılan bir belde haline getireceğiz.(Beldemize bağlı Konaklı, Akyayla ve Beydere yaylalarını turizme kazandıracağız.)

 

 10.  Yeşilbük beldemizi tanıtma misyonumuzu kardeş şehir projelerimiz ile hayata geçiriyoruz. Bir şehrimiz Avrupa bir şehrimiz Türkiye’de olmak üzere iki şehrimiz ile gönülleri birbirine bağlıyoruz

11.  Beldemizin belirli noktalarına konulacak olan dilek, istek, temenni kutuları ile belde belediyemizi sizin isteklerinize göre yöneteceğiz. Sloganımız olan ‘’ GELİN BİRLİKTE YÖNETELİM ’’ cümlesinin vücut bulmasını sağlayacağız.
 

12.  Yeşilbük Belde Belediyesi Yayla Şenlikleri’ni ulusal boyuta taşıyacağız ve ünlü sanatçıları şenliklerimizde ağırlayacağız. Şenliklerimizi Türkiye çapında duyulması için basın yayın organlarını beldemizde ağırlayacağız.
 

13.   Beldemizin tüm internet sitelerini, sosyal medya hesaplarını kullanılabilir şekilde aktif edeceğiz.
 

14.    Beldemizdeki tarih bilincine milli manevi ruha yönelik olarak her yıl üç defa tarihi yerlere geziler düzenleyeceğiz. ( Örnek: Çanakkale Şehitliği Gezisi )
 

15.   Yurtdışından ve çevre illerden gelen konuklarımızın konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak modern bir misafirhanenin beldemize kazandırılması.
 

16. Belde belediyemiz de mahallelerimizde tarım gıda ve hayvancılık bakanlığı ile birlikte müşterek çalışacağız ve bakanlığın bir ofisini Yeşilbük Belde Belediyemize kuracağız tüm hemşerilerimizin sıkıntılarını dertlerini bu ofisimizde toplayıp bakanlık nezdinde çözüme kavuşturacağız.
 

17.   Belde belediyemizin peyzaj düzenlemesi için Türkiye çapında Bir yarışma açacağız belde belediyemizin açacağı bu yarışma ile Türkiye düzeyindeki mimarlardan ve şehir  planlamacılarından  projeler alacağız yaşanılabilir bir yeşilbükü modern çizgilerle yeniden inşa edeceğiz.
 

18.    Yeşilbük Belde Belediyesi’ne ait bir online web sitesi kuracağız. Kuracağımız bu sitede Yeşilbük Belde Belediyemizde  belediyemiz sınırları içerisinde üretilen tüm ürünlerin satışını gerçekleştireceğiz ve bu elde edilen satışlarda beldemize yararlı hizmetlerde bulunacağız.
 

19.     Yeşilbük Belde Belediyemiz sınırları içerisinde yaşayan ve özel yeteneği olduğunu tespit ettiğimiz tüm gençlerimizin çocuklarımızın eğitim masraflarını üstleneceğiz. Onların özel yetenekli oldukları dallarda desteklenmelerini sağlayacağız ve sportif faaliyetlerde başarılı olan gençlerimizi belediyemizin himayesine alıp belediye sporcusu kimliği kazandıracağız.
 

20.   Yeşilbük beldemizde vefat eden hemşehrilerimizin defin süreçlerine yardımcı olacağız . Belediye yıkama aracını ücretsiz sevk edeceğiz. Gene cenaze evine belediyemizin bütçesinden yemek ve içecek servisinin sağlayacağız.Sosyal belediyecilik anlayışını doğumdan ölüme kadar tüm yönleriyle uygulayacağız.
 

21.    Projeni al gel uygulamasını başlatacağız Yeşilbüklü hemşehrilerimizin fikirlerini projelerini bizlere sunmasını sağlayacağız üç ayda bir yayınlayacağımız başarılı bulduğumuz hemşehrilerimizden gelen bir projeyi ödüllendireceğiz ve o projeyi uygulayacağız.
 

22.    Avrupa Birliği Fonu’ndan, Birleşmiş Milletler Fonu’ndan,  ulusal ve uluslararası tüm fonlardan beldemize yararlı olacak tüm projelere başvuracağız sadece Türkiye’de değil dünya çapında da duyulan bir Yeşilbük meydana getireceğiz.

 

23.   Yeşilbük Belde Belediyemizde telefon operatörleri tarafından telefon çekmeyen bir nokta bırakmayacağız. Şebeke sahipleri ile temasa geçeceğiz ve hemşehrilerimizin yakınlarıyla gurbetteki tanışlarıyla akrabalarıyla sorunsuz bir görüşme yapmasını sağlayacağız.
 

24.  Yeşilbük Belde belediyemize çok amaçlı bir kültür merkezi kazandıracağız.Bu kültür merkezimizde tiyatro, sinema söyleşiler,röportajlar,köylülerimizin ürettigi ürünler,sağlık sorunları ile ilgili sempozyum hayvan hastalıkları ile alakalı sempozyum gençlik sorunları ile alakalı istişareler eğitim toplantıları Kur’an-ı Kerim kursları ve benzeri bir sürü çalışmaları ücretsiz olarak halkımıza sunacağız.
 

25.  Yeşilbük beldemizde gençlerimizin lise ve üniversite tercihlerinde yol göstermek için tercih merkezleri ve rehberlik masaları kuracağız.

 

26.27.28.29. projelerimizi sayın başkan adayımız Sezai DOĞAN bey açıklayacaktır…
Kaynak: KONAKLI HABER

Editör: Mustafa DOĞAN

Bu haber 731 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEŞİLBÜK Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ

Konaklı Haberin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI